image image image image
Kaynaktan Ürüne Temiz Su

Damla sulama ve tüm mikrosulama sistemleri için filtrasyon çözleri sunmaktadır. Bu alanda yine su kaynağından başlayarak arazinize, bitkinize ve toprağınıza en uygun sulama sistemi firmamız tarafından tasarlanır, projelendirilir ve çözüm ortağımız firmalardan malzemesi tedarik edilerek en kısa sürede çalışır vaziyette çiftçimizin kullanımına sunulur. Damla Sulama ve Filtrasyonundaki çözüm ortaklarımız İsrail'den Odis, Netafim ve Türkiye'den Vansan Dalgıç Pompa, Pilsa, Doğuş Vana ve ihtiyacımız olan kaliteyi ve güveni sağlayabilen tüm üretici firmalarımızdır. Ayrıca çifçimize Ziraat Bankası ile yapmış olduğumuz sözleşme sayesinde 5 yıl faizsiz sulama kredisi kullandırıyoruz.
Vansan pompa cebinizi düşünüyor

Pompa, sulama projesinin kalbidir. Pompaya ödenen fiyatın bir kere, ancak enerjiye ödenen fiyatın hergün ödendiğini unutmayın. Bulancak Ltd. Vansan dalgıç ve derin kuyu pompaları yetkili satıcısıdır.
Sulama Projesi oluştururken, Bulancak Ltd. Vansan dalgıç ve derin kuyu pompalarından yararlandığı gibi, sulama ana kontrol sistemlerinde dünyanın en modern teknolojilerini kullanmaktadır.
Rinieri ile maliyetlerinizi düşürün

Çiftçimize bağ bahçe mekanizasyonunda modern çözümler sunmak amacıyla İtalya'nın Rinieri Firmasının Türkiye ve KKTC Yetkili Temsilciliğini yürütmekteyiz. Rinieri firması sayfamızda detaylarını inceleyebileceğiniz, özellikle bağ ve bahçeler için duyargalı toprak işleme, budama, dal ve sap parçalama işlemlerini yapan sağlam ve güvenilir makinalar üretmektedir. Bu makinaları incelerken işçiliğe ne kadar gereksiz para harcadığınızı farkedeceksiniz.

Rinieri ürünlerini incelemek için tıklayınız >>
BULANCAK - BAUER

Hareketli sulama makinaları ve gübre mekanizasyonu konularında Avusturya'nın konusunda 80 yılı aşkın tecrübeye sahip BAUER firması ile çalışmaktadır. Firmamız Bauer'in KKTC ve Türkiye Yetkili temsilciliğini yürütmektedir.
Hareketli sulama makinaları olan Tamburlu makinalar, Center Pivotlar ve Lineer sulama makinalarının sadece malzeme temini ve kurulumu ile değil, uygun makinanın seçimi, kuyudan başlayarak pompaj, altyapı ve gerekiyor ise filtrasyon sistemlerini de hem projelendirip hem de uyguluyoruz. Sunduğumuz komple sulama çözümleri ile dekar başına yatırım ve yıllık enerji sarfiyatlarınızı minimize ediyoruz.

BAUER ürünlerini incelemek için tıklayınız >>
tr en

Sistem

"Doğru sulama, aynı anda, hem ekonominizi, hem doğayı korumayı başaran devamlı bir sistemdir."

Bulancak, ürününüze, bölgenize ve ekonominize en uygun sulama sistemini uygular. İlerleyen yıllar boyunca da sizi uygulamalarda yalnız bırakmadan bu sistemi yaşatır ve geliştirir.

Tasarım

"Her adımda, son teknoloji, doğru ekipman."

Bulancak, dijital çizim ortamından, arazideki uygulamaların her adımında son teknolojiyi projelerine yansıtır. Kullandığı ekipmanlar için de, yenilikçi ve güvenilir partnerler ile çalışarak, sadece bugünün değil, yarının da mekanizasyon sistemleri olacak çözümler üretir.

Fonksiyonellik

"Değişken şartlara hızlı uyum sağlayan çözümler"

Bulancak, proje sahasında zamanla değişebilecek, tüm bileşenleri hesap ederek proje oluşturur. Her proje ancak fonksiyonel tasarlanıp, uygulandığı ve bu düşünce ile sürdürüldüğü takdirde beklenen başarıyı yakalayacaktır.

Rinieri ile maliyetlerinizi düşürün

ana-sayfa-rinieri

Çiftçimize bağ bahçe mekanizasyonunda modern çözümler sunmak amacıyla İtalya'nın Rinieri Firmasının Türkiye ve KKTC Yetkili Temsilciliğini yürütmekteyiz.

Rinieri firması sayfamızda detaylarını inceleyebileceğiniz, özellikle bağ ve bahçeler için duyargalı toprak işleme, budama, dal ve sap parçalama işlemlerini yapan sağlam ve güvenilir makinalar üretmektedir. Bu makinaları incelerken işçiliğe ne kadar gereksiz para harcadığınızı farkedeceksiniz.

Rinieri ürünlerini incelemek için tıklayınız >>

Site Arama

Ürün Arama

Bilgi Anketi

Hangi Sulama Sistemini Kullanıyor sunuz ?